VIDEO – Dobrze, że jesteś

Google map VIDEO – Dobrze, że jesteś Google De VIDEO – Dobrze, że jesteś Google JP VIDEO – Dobrze, że jesteś Google FR VIDEO – Dobrze, że jesteś Google CO UK VIDEO – Dobrze, że jesteś Google IT VIDEO – Dobrze, że jesteś Google ES VIDEO – Dobrze, że jesteś Google PL VIDEO – Dobrze, że jesteś Google NL VIDEO – Dobrze, że jesteś Google CA VIDEO – Dobrze, że jesteś Google BR VIDEO – Dobrze, że jesteś Google SA VIDEO – Dobrze, że jesteś Google AU VIDEO – Dobrze, że jesteś Google Co IN VIDEO – Dobrze, że jesteś Google RU VIDEO – Dobrze, że jesteś Google CZ VIDEO – Dobrze, że jesteś Google VN VIDEO – Dobrze, że jesteśZespół Video przestawia najnowszy singiel “Dobrze, że jesteś”.
Piosenka promuje trzeci album zespołu “Ej!”, którego premiera odbędzie się w drugiej połowie bieżącego roku. Teledysk powstał przy współpracy z osobami niesłyszącymi, tworzącymi akcję Młodzi Migają Muzykę.

słowa: Wojciech Łuszczykiewicz
muzyka: Marek Kisieliński
reżyser : Maciej Galas
producent wykonawczy: Agence MoMa

Music video by VIDEO performing Dobrze, że jesteś. (P) 2014 The copyright in this audiovisual recording is owned by Warner Music Poland Sp. z o.o.

source

You may also like...