Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video

Google map Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google De Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google JP Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google FR Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google CO UK Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google IT Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google ES Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google PL Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google NL Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google CA Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google BR Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google SA Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google AU Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google Co IN Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google RU Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google CZ Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” video Google VN Sociālās kampaņas “Supervaronim nepazust” videoTā ir Valsts policijas iniciēta un kopīgi ar sociāli atbildīgiem uzņēmumiem īstenota sociāla kampaņa, kuras mērķis ir mudināt sabiedrību apzināties kopīgo atbildību par mūsu bērniem un viņu drošību.

Ar šo kampaņu mēs vēlāmies uzrunāt gan vecākus, gan skolotājus runāt ar bērniem jau kopš mazotnes par jautājumiem, kas saistīti ar viņa drošību un rīcību dažādās situācijās. Jo ikviens bērns, kurš zina, kā rīkoties nokļūstot ķibelē, ir Supervaronis! Viņa zināšanas par drošības jautājumiem kļūst par bērna superspējām, kas viņu var aizsargāt.

Kampaņas atklāšanas pasākumā būs iespēja iepazīties arī ar kampaņas materiāliem un tēliem – SuperAnnu un SuperTomu. Pirmie kampaņas materiāli jau šobrīd tiek piegādāti 650 Latvijas pirmsskolas iestādēm, tādejādi aptverot 80 000 bērnus.

source

You may also like...